Par mani

Pēdējā laikā ar vien vairāk cilvēku pievēršas fotografēšanai. Taču es laikam esmu viens no tiem, kurš ar fotografēšanu nodarbojas daudz senāk. Daudzi sāka ar Smenu. Es nē. Mans pirmais fotoaparāts bija Zenīts. Bet ir pamēģināts arī ar Smenu, Čaiku un Ljubiteļ. Vispār jau ir feini. Sanāk smukas bildes. Cilvēkiem patīk un pats var’ priecāties līdzi.

Cik daudz nakšu ir pavadīts vannas istabā – personīgajā foto laboratorijā, attīstot filmas un eksponējot bildes. Tas ir bijis apzināts process, bet vai bilžu radīšana ir bijusi apzināta?

Apzināta bilžu, attēlu, fotogrāfiju (un citi nosaukumi) radīšana, kompozīciju veidošana, citu autoru darbu analīze ir veikta tikai pēdējā desmitgadē. Gan darbs studijā, gan dabīgā apgaismojuma iespēju izmantošana ir aktīvi mēģināta tikai pēdējo gadu laikā. Tas ir nepārtraukts process. Arī cilvēki ir kļuvuši brīvāki, atvērtāki, uzdrošinās to, ko līdz šim ir baidījušies. Katra foto sesija sniedz jaunas emocijas un uzskatāmus rezultātus bildēs.

Praksē cenšos pielietot dažādos kursos, kā arī literatūrā gūto informāciju un tehniskos padomus.

Attēlos cenšos saglabāt to sākotnējo momentu, lai rezultātā tikai ļoti minimāli būtu jāpielieto dažādo attēlu apstrādes programmu iespējas.

Ja Jums ir vēlme sadarboties, gan zināsiet ko un kā darīt.

Visādi citādi saku - uz redzēšanos.